Kononopedia - Uniwersum

Z kononopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
 • Konon h400.jpg

  Krzysztof, potężny warmianin, przewodniczący Biura Interwencji Obywatelskich

 • Jareczek h400.jpg

  Potężny pedro, redaktor mexicano, bezkiblano, cień szkolnej

 • Major h400.jpg

  Major to jest major to jest dopiero major. Potężny współpracownik Krzysztofa, miłośnik chemii przemysłowej

 • Konserwa h400.jpg

  Ważna potrawa w uniwersum, która zawsze znajduję się w pobliżu potężnego warmianina


Kategorie

Jądra (oba)ChronologiaWydarzeniaAferyWycieczkiPostacieLataMiejscaOrganizacjePolitykaArtefaktyFaunaPojazdyUbiórBrońJedzenieSerialeTranskrypcjeMuzykaGryFilmyObrazyGIFyCiekawostkiWszystkie kategorieWszystkie artykuły

Polecane

Chcesz pomóc? Zostań Kononopedystą już dziś. Warto zarejestrować się (można bez podawania e-maila, wystarczy login i hasło!) lub zalogować, jeśli masz już konto. Dzięki temu zyskasz szersze możliwości edytowania (np. przesyłanie plików). Pomóż rozbudować tę wiki poprzez rozwijanie krótkich artykułów, poprawianie błędów lub tworzenie nowych stron. Pamiętaj, że w każdej chwili masz możliwość zapoznania się ze stronami pomocy, gdzie znajdziesz wszelkie informacje i wskazówki natury technicznej. Możesz także informować nas o błędach i swoich propozycjach na Discordzie. Jeśli widzisz w artykule treści obrażające lub niewłaściwe, zgłoś to na kanale Discord lub po prostu to edytuj.
Chroń internet! Chroń internet przed cenzurą! Niestety, cenzura internetu powoli staje się faktem. Dotyczy to także nas, twórców Kononopedii oraz historii Szkolnej – wszystko, co będziemy tutaj pisać, przerabiać, udostępniać, będzie podlegać kontroli, za treści nie będziemy odpowiedzialni już tylko my, ale sam Fandom, a to oznacza, że będą mogli skutecznie ingerować we wszelką treść. Przerzucenie odpowiedzialności za treści na administratora serwera oznacza cenzurę prewencyjną. ACTA z RODO stanowią potężne narzędzie do kontroli przepływu danych w sieci pod pretekstem praw autorskich i ochrony danych. Nie kupujemy tego. Walczmy. Podpisz oficjalną petycję!