Jarosław "Mexicano" Andrzejewski

Z kononopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Twój kandydat na radnego !
Najstarszy nastolatek w Polsce

Jarosław "Mexicano" Andrzejewski, znany także jako Czarny, Menel, Tołdi, Pedro[1] albo Azerbejdżano, Watykano, Najebano, Menelikano, Olkoholikano, Uryniano, Korzonkano, Warszawiano, Zodiakano, Chorotrzuskano, Transseksualistano, człowiek z końcówką -ano lub też Jareczek Zasrany (ur. 22 lutego 1976 r. w Białymstoku) - redaktor ulicy Szkolnej 17 w latach 2017-2018 oraz na początku 2019, redaktor naczelny telewizji Mexico TV, białostocki biznesmen, doświadczony reżyser, najwybitniejszy współczesny polski filmowiec, mieszkaniec domu na ul. św. Andrzeja Boboli 10 (ulicę dalej od Szkolnej), który do Szkolnej 17 ma około 4 minut drogi - dzięki sąsiedztwu z Kononem i Majorem mógł na bieżąco nagrywać ich niecodzienne przygody.

Syn Olgierda i Barbary Andrzejewskiej. Skonfliktowany z matką, wychowywał się bez ojca. Wybitny podróżnik. Kucharz amator, koneser surowego mięsa, moczu (naprawdę) i denaturatu. W chwilowej abstynencji od początku maja 2019 r. do prawdopodobnie 14 maja 2019 roku, choć może to być działanie środków psychotropowych.

Młody Jarek
Jarek ~10 lat temu

Biografia

Redaktor w 2018

Jarosław Andrzejewski urodził się w 1976 r., prawdopodobnie w Białymstoku, gdyż jak znamienita większość ważnych postaci Uniwersum posługuje się gwarą białostocką. Nie wiadomo nic o jego młodości, choć sądząc po elokwencji redaktora, musiała być wypełniona dobrymi ocenami i naukami w prestiżowych szkołach filmowych. A tak na poważnie... w jednym z filmików na swoim świętej pamięci kanale wspominał, że pracował jako saper. Obecnie w przerwach między maratonami alkoholowymi i kręceniem materiałów z Przewodniczącym, Mexicano dorabia dorywczo na budowie. Ponadto jest właścicielem zapewne świetnie prosperującej firmy JAREX, która za profil działalności obrała ambitną sprzedaż na targowiskach i straganach. Od Olgierda poczęty w Barbary stworzon łonie.

W świecie Biura Interwencji Obywatelskich Jarosław pojawił się na przełomie stycznia 2017 roku dokonując "wjazdu na chatę Kononowicza". Po krótkim czasie zastąpił wysłużonego i zasłużonego (oraz oczywiście zaastmowanego) redaktora Krzysztofa Niemieckiego. Nagrywa przygody naszych ulubieńców do dnia dzisiejszego. W czasie jego reżyserowania miało miejsce najwięcej afer - m.in. płotowa czy Antyfanowska Wojna Boża, w wyniku której jego kanał został zlikwidowany i powstał nowy - zbiór filmów. Przez ponad rok na stanowisku redaktora to Andrzejewski sfilmował kultowe, najsłynniejsze afery i do dziś wielu fanów szkolnej wspomina czas jego rządów - rok 2017 z łezką w oku.

Ofiara czarnego grudnia, oraz główny bohater afery meksykańskiej. Ostatnio zamiast wydarzeniami na Szkolnej trudzi się nagrywaniem tzw. Gniotów Olkoholowych czyli chodzeniu w kółko po ruinach, pracy na budowie pod wpływem piwa Żuber i innych rymach w stylu Tigera Bonzo. Przez Konona okrzyknięty "Jareczkiem Zasranym". Jak przyznał na jednym ze swoich vlogów, siedział w więzieniu i ma problemy z alkoholizmem. Czasami cierpi na korzonki z powodu przedawkowania piwa i wódki, oraz zrobienia nadmiernej ilości pompek. Jest zadłużony i ma na swoich plecach komornika sądowego co wynikło w trakcie Afery Pieniężnej. Autor najlepszego dissu w historii Uniwersum czyli Inwokacji Meksykańskiej. Zajmuje się piciem na lajcie i załatwianiem w Toi-Toi na okolicznej budowie. Twórca i prowadzący programu 10 pytań do MEXICO oraz Historia z knurem.

Gdy 13 stycznia 2018 zdecydował się nie nagrywać materiałów związanych z Krzysztofem Kononowiczem, przez krótki czas skoncentrował się na gniotach alkoholowych, by wreszcie zacząć samemu prowadzić pijackie streamy na swoim kanale, a obecnie kręci serie porannych vlogów, programów kulinarnych od czasu do czasu urozmaicając kontent piłką nożną.

Mexicano na niemal dokładnie rok rozstał się z Panem K. Od 13 stycznia 2018 do 5 stycznia 2019 trwała nieustanna wojna między Szkolną, a Boboli 10. Co chwila obrzucali się nowymi wyzwiskami oraz wszczynali nowe afery. Po raz ostatni Kononowicz znalazł się na materiale Jarka w czasie Afery Krzakowej. Wspólnie wystąpili potem dopiero po zgodzie w 2019.

W październiku 2018 Jarosław Andrzejewski wystartował w wyborach samorządowych na radnego miasta Białegostoku z list Platformy Obywatelskiej.

W wolnych chwilach filantrop, 15 listopada 2018 zadeklarował założenie fundacji na rzecz swojej niepełnosprawnej przyjaciółki, Ilonki z Bydgoszczy. Przypuszczalnie Ilonka z Bydgoszczy egzystuje w takim samym stopniu, jak rzekome dziecko redaktora z Ewą.

21 grudnia 2018 jego dom został zaatakowany przez nawalonych Konona i Majora, wydarzenie to przeszło do historii jako bitwa na Boboli.

5 stycznia 2019 doszło do historycznej zgody pomiędzy nim, a Krzysztofem Kononowiczem. Tego samego dnia odbył się pojednawczy lajt obu twórców. Panowie przeprosili się i nagrali w styczniu kilka wspólnych materiałów po raz pierwszy od roku. W lutym 2019 Jarek na poważnie wrócił do redaktorowania Krzyśka.

Dnia 21 stycznia 2019 roku, Meksykano został zatrzymany przez policję po imprezie urodzinowej u Krzysztofa. Jak się okazało w chwili zatrzymania miał 3,60 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu. Został on przewieziony do szpitala, a następnie po wstępnych oględzinach spędził 48 godzin na dołku. Zachwalał on na filmie kilkukrotnie organizację i podkreślał, że czuł się tam bezpiecznie przez cały okres pobytu. Nieoficjalne informacje donoszą, że został zamknięty na wniosek Matkożony, która jak się okazało jest najprawdopodobniej regularnie prześladowana psychicznie przez syna. Poinformował on na filmie, że zmuszony jest opuścić dom rodzinny i szuka w chwili obecnej pokoju do kwoty 300 zł.

Mexicano w wojsku

Po okresie względnego spokoju doszło do pogorszenia relacji między Mexicano a Panem Przewodniczącym. Przyczyn tego należy się dopatrywać w wydarzeniach Czarnego marca, kiedy to stabilność psychiczna Krzysztofa została solidnie nadwątlona przez liczne afery, w tym najgłośniejszą Wielką Aferę Nerkową. Ponieważ Krzysztof jest istotą idealną, niezdolną do czynienia zła, winnymi wszelkich nieszczęść były tylko i wyłącznie osoby z jego otoczenia, m.in. Mexicano. Świadectwem nieuchronnie zbliżającego się konfliktu między panami były kłótnie i riposty, do jakich dochodziło w pierwszej połowie kwietnia, a których kanwę stanowiły wzajemne oskarżenia o pijactwo, mitomaństwo i nibembeństwo.

Dnia 22 kwietnia Mexicano zamieścił na swoim kanale film o wymownym tytule no i wojna, który można interpretować jako oficjalne zakończenie Rozejmu pod Zodiakiem i rozpoczęcie Wojny meksykańsko-warmińskiej. Dzień po wypowiedzeniu wojny został okaleczony przez nóż podczas nagrywek gniota kuchennego, prawdopodobnie był to zamach przez Przewodniczącego opozycji. 28 kwietnia doszło do kłótni Jarka z Knurem w której się kłócą przed rezydencją. Mexicano ucieka przed wpierdolem od potężnego Krzyśia (nagranie).

Od 5 maja przebywał w szpitalu (Gigant) w związku skutkami ubocznymi odstawienia alkoholu po roku ciągłego picia Żuberków. Zdiagnozowano dla niego zapalenie trzustki. Szybko jednak opuścił szpitalne mury i powrócił do kariery youtubera.

8 maja 2019 rozpoczął (jak sam twierdzi) życie osoby nie spożywającej alkoholu.

15 lipca Jarosław pogodził się z Potężnym Warmianinem i od tej pory ponownie zajmuje stanowisko redaktora.

Cechy programów realizowanych przez Jarosława A.

Styl filmowy Mexicano różni się od awangardy serwowanej przez Niemieckiego. Najważniejsze cechy meksykańskich reportaży to:

Mexicano w Pierwszy Dzień Świąt 2017 r.
 • Używanie do nagrywania kamery ojakości nawet 1080p, oczywiście w standardzie SD- Starosielce Definiton. Dzięki niej możemy dostrzec jeszcze więcej parch na twarzy Przewodniczącego oraz kolejne wydzieliny z nosa prof. Tomasza.
 • Tytuły pisane raczej z poprawnością ortograficzną, ale nieużywana jest wielka litera.
 • Formuła "Testowanie" ograniczona do bezwstydnego otwierania paczek... i na tym koniec, dyskusje polityczne pojawiają się rzadziej.
 • Nieudane próby streamowania na kanale mexicano tv
 • Ograniczenie roli prof. Tomasza, z Uniwersum zniknęły postacie Krzysztofa Wasiluka, jego kolegi Marcina  i gen. lejtnanta Wojciecha Starosiuka.
 • Brak fabuły w wielu filmikach - preferowane spontaniczne dyskusje.Jednocześnie bohaterowie są przez to autentyczni i nie grają narzuconych ról, jak u Niemca.
 • Zwiedzanie miejsc niedostępnych dla szarych obywateli - dachy, opuszczone budynki itp.
 • Zwiedzanie okolicznych miast np.: Suwałki, Ełk, a nawet Warszawa.
 • Przeciwdziałanie nudzie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów do ramówki Mexico TV.

Zamach na Majora

Zamach.PNG

Redaktor Andrzejewski generalnie do 2018 miał dobre relacje z głównymi osobistościami Uniwersum Szkolnej 17. Jednak nie było tak przez cały czas. Swego czasu dzięki staraniom Wywiadu Wojskowego Sił Zbrojnych Republiki Bombasu do internetu wyciekły screenshot'y ujawniające zdradę i prowokacje redaktora wobec Wojciecha. Dzięki interwencji widzów pod filmami Mexicano, zamach stanu się nie powiódł. Panowie uznali, że znanemu reżyserowi i czołowemu żołnierzowi sztabu nie wypada prowadzić prywatnych sporów - stąd też pogodzili się i Meksyk coraz częściej nagrywa materiały z Majorem na kanał Suchodolskiorginal.

Związek z Ewą i ciąża

2017 r. pogrążeni w miłości Mexicano oraz Ewa spotykali się wielokrotnie w Krakowie. W grudniu podczas jednej z wizyt Jarosława doszło do wspaniałego cudu. Mexicano żądlił swą partnerkę Ewę i nastąpiło pokalane poczęcie małego bękarta. Poród był planowany na lipiec/sierpień 2018.

serbiano podczas sporządzania posiłku typu "gotowy schab" w styczniu 2019 r.

We wrześniu 2018 okazało się, że ciąża była mistyfikacją Ewy. Obecnie rolę Ewy w życiu Jarka przejęła Martunia.

Najpopularniejsze cytaty

pozdrowienia dla wszystkich
 • "Kurwa"
 • "No siemano widzowie"
 • "Mam wyjebane!"
 • "Chciałbym was pozdrowić i tych złych i tych dobrych, na tych złych to mnie śmiech bierze, na tych dobrych bardzo klaszczę"
 • "I właściwie to idę po szluga jeszcze, sorki"
 • "Sikanie nie jest na zawołanie"
 • "Jestem pełen energii, mam wyjebane"
 • "Na pewno się dzisiaj z wami uwalę, tego jestem pewien" - podczas live
 • "Miałem wódę pić ale nie mogę się przełamać"
 • "Nawaliłem się jak świnia, ale to dobrze"
  Schab po Jugosłowiańsku. Arcydzieło, które jest tak dobre, że aż szkoda jeść. Seria o gotowaniu.
 • "Nie odkryłeś eureki"
 • "Musze deczko dechnąć"
 • "Jak boli to na boboli"
 • "Nie rugaj się!"
 • "Świat jest nasz!"
 • "Ta osoba wie o kogo chodzi"
 • "Albo live albo gotowanie jedno z dwojga"
  czy dzięki temu zdjęciu poznamy prawdę gdzie on się załatwia się?
 • "Mniejsza o większość"
 • "Pamiętajcie, Mexicano TV jest tylko jeden!"
 • "Cudem natury..."
 • "Mexicano TV otwiera wam drzwi"
 • "Zobaczymy czy dojdę do Krzyśka, eeyyy, jak dojadę to będzie trochę grubo, znowu się napierdolę, trochę, na pewno trochę"
 • "Droga jest donikąd, kurwa"

Dom Jarosława "Mexicano" Andrzejewskiego

Mexicano TiVi dziś was zadziwi!

ZOBACZ GŁÓWNY ARTYKUŁ: Dom Jarosława "Mexicano" Andrzejewskiego

Jarek mieszka wraz ze swoją matką w domu na ulicy św.Andrzeja Boboli 10 w Białymstoku, rzut beretem od Centrum Myśli Prezydenta Krzysztofa Kononowicza. To w swoim domu nagrywa programy kulinarne oraz lajty. Budynek nie posiada toalety, co często jest obiektem drwin ze strony Knura.

Ciekawostki

 • 5 grudnia 2017 r. w godzinach wieczornych kanał Jarosław Andrzejewski został skasowany. Na razie nie mamy dokładnych informacji jakim powodem to się stało się.
 • 4 listopada 2017 r. po zbanowaniu swojego popularnego jak Polska długa i szeroka kanału założył nowy równie elitarny kanał Mexicano TV
  Redaktor Mexicano podczas pracy
  Pośród licznych komentatorów przygód na Szkolnej 17, redaktor Mexicano nazywany jest "Likrowym Jareczkiem", "Najebano", "Menelicano", "Olkoholikano" itd.
 • Słynie z bardzo bogatego słownictwa gdyż w swoich "vlogach" używa słowa Ku*wa jako przecinek
 • W lipcu 2017 roku wyjechał do Sopotu na urlop. W jednym ze
  Wychodek, stan na maj 2018 r., nadal funkcjonalny. W tle trwa budowa cywilizacji
  swoich filmów opowiadał co robił co pił i czy mu się podobało. Z wypowiedzi można wywnioskować,że "było nudno ale fajne wspomnienia" "była pogoda ale padało" "nic się nie działo ale warto jechać". Wiele osób nadal zastanawia się co autor tych słów miał na myśli.
 • Jego pseudonim artystyczny wziął się od nazwy, jaką określa się Starosielce - Meksyk. 
 • Według Konona nie posiada w domu toalety, ale ma na podwórku ubikację[2]
  Wychodek aka "Budka telefoniczna z drewna" byłego redaktora w grudniu 2018 r. już po okolicznym remoncie
 • Kononowicz twierdzi, że jest mu winny za lajty kwotę 9600 zł[3]
 • Jest miłośnikiem amatorskiego parkour'u, o czym świadczą wejścia na dach drewnianego domku, mimo zakazu Krzysztofa. "Jarek tylko po dachach nie łaź mnie".
 • "Tak naprawdę mam ksywę czarny, ponieważ słuchałem czarnej muzyki, której słucham do tej pory. Natomiast ksywa meksykano, wymyślił sam pan Krzysztof" - opodwiadał meksykano ze swojego
  od 40 lat ten sam sposób wypróżniania się, czego chcieć więcej? stan na luty 2019 roku, zdjęcie zrobione podczas turystyki defekacyjnej
  dachu w filmie pt. 10 pytań do mexico cz. 3 dach
 • Ile lat jestem menelem? od 18 roku życia - opowiadał w serii 10 pytań do mexicano
 • "Bzyknąłem sporo dziewczyn, nie mówie, że setki, ale sporo"
 • Marzy o wspólnej nocy z Mariuszem na izbie wytrzeźwień - wspomniał w filmie "jest mario"
 • "Nie dzwońcie z prywatnych numerów bo nie odbieram" - zagadka, to z jakich numerów powinni dzwonić widzowie? z firmowych?
 • Ile wypiłem w 1 dzień? 15, 16? nie wiem, nie liczyłem, ale jeszcze na swoich nogach szedłem
 • "Ty nigdy toalety nie miałeś!" - powiedział na jednym z filmów Krzysztof Kononowicz
 • Próbował stworzyć "Jabola" z jabłek, które znalazł na swojej posesji
 • Podczas spożywania posiłku w barze ZODIAK istnieje możliwość obserwacji chaty jarosława
 • Dnia 6 sierpnia zbanowany został jego kanał Mexico tv, prawdopodobnie ma to związek z Aferą Pedofilską
 • Pierwsze piwo spożył w 8 klasie szkoły podstawowej
 • "Pije, piłem i pić będę" - oświadczenie wygłoszone pod nowo wyremontowanym sklepem Zodiak dnia 04.12.2018 o 06:30 przy drugim wejściu
  "medialny kotek" redaktora w 2019 r.
 • "Dobra to huj w dupę, pijemy dzisiaj, pijemy huj w dupę pijemy dzisiaj z kufla" - rzadka anomalia ogłoszona podczas lajta dnia 27.12.2018 r. gdzie pierwszy raz nie pił "z gwinta"
 • Podczas spożywania szampana stwierdził "gołębie sobie poleciały i latają w kółko, ... powaliło je, kurwa"
 • Jarosław dba o prawidłowe wypróżnianie narodu. Pod każdym z jego filmów możemy dostrzec komentarze osób, które korzystają z toalety oraz
  Mexicano jako jedyna osoba na ziemi, która cieszy się z wizyty na komisariacie policji
  dokonują opróżnienia jelita grubego i to tylko podczas oglądania produkcji Mexicano TV. Niektórzy nazywają go św. Jarosławem z Boboli - patronem dobrego wypróżnienia. Długa przerwa w publikacjach może mieć fatalne skutki dla nas wszystkich.
 • Prawdopodobnie 21.01.2019 r. został zwinięty z ulicy szkolnej na "dołek 48" mając w sobie 3.60 ‰ zaraz po wyjściu od Krzysztofa. Powodem może być pozew matkożony z powodu nękania (?). Prawdopodobnie otrzymał zakaz zbliżania się. Bardzo wychwalał obsługę, darmowe obiady, bezpieczeństwo, rytualne zawiadamianie dzwonkiem swojej potrzeby oraz możliwość defekacji na porcelanie. Oświadczył też, że poszukuje mieszkania. Dziwny zbieg okoliczności.
 • W komentarzu pod jednym z filmów stwierdził, że ma penisa o rozmiarach dywanu.
  Redaktor mexicano podczas nagrywania materiału. Drzwi dla widzów także stoją otwarte. Kulisy scen "making of gniot"
 • on nie chce być jarkiem andrzejewskim, przegrywem bez kibla, którego wycieczki na dwójeczkę oglądają wszyscy klienci wychodzący z zodiaka - wspomina jeden z widzów
  Jarosław podczas spożywania piwa w Złotych Tarasach Warszawa 27.02.2019.
 • Głupiego aż miło posłuchać - wspomina jeden z komentarzy pod jego produkcją
 • Ten człowiek jest tak bardzo samotny, że jest skłonny pogodzić się ze swoimi arcy wrogami bo ma tylko ich. Niestety pozostało tylko pierdolenie do kamery czyli symulator znajomości z innymi ludźmi. - z komentarza
 • Wzór na długość lajtów i ilość filmów danego dnia:
ilość butelek długość trwania lajta max. ilość filmów w danym dniu
0 żubrów lajt robie do 22! 20 filmów albo jestem dupa, a nie jutuber
1 żubr robimy lajta do 21! 17
2 żubry live do 20:00 i koniec 15
3 zubry lajt do 19:00 max 13
4 żubry za chwile koniec 9
5 żubrów musze deko dechnąć.. dobra kończymy i tak pobiłem swój rekord..

Pseudonimy

Wymyślone i nadane przez fanów uniwersum na podstawie zachowań.

Mexicano podczas swoich urodzin

Somaliano, Trzęsoręcano, Droniano, Survivalano, Golonkano, Moczyniano, Ślimaczano, Wątrobo-marskowiano, Kloaczano, Najebano, Obszczyniano, Wątrobiano, Oregano, Tadżykistano, Kambodżano, Afganistano, Mohikano, Pepsicano, Obciągano, Alkoholikano, Jareczek zasrany, Pakistano, Majerano, Narzygano, Watykano, Zasrano, Pojebano, Browariano, Osikano, Szczanodzbano, Moczowód, Moczopijano, Kotletano Spuchnięty, Białostaczano, Cyganiano, Firankaniano, Zodiakano, Azerbejdżano, Choroszczano, Serbiano, Milicjano, Beztoaletano, Szampaniano, Armagediano, Makłowiczano, Zawersalkowypróżniano, Osranościano, Deliriano, Bezpodstawnozatrzymano, Niezłomniano, Patologiano, Łańcuchano, Wypróżniano, Bezdomniano, Czelendżano, Szczawiowano, Wytrzeźwiano, Grzybościano, Trzęsącrano, Zajebanopięćdziesięciogroszano, Załamano, Gniotano, Szybkopozdrawiano, Pocztówkano, Nigdyniewytrzeźwiano, Pomniejszano, Warszawiano, Gołąbiano, Stulejkano , Kalmarano, Zmiennicano, Sombrerano, Otwierawamdrzwiano, Chorotrzuskano,Niezdziwiano, lunaparkano, gryllano

Polecamy odsłuchać wszystkie pseudonimy w serwisie Google.

Upadek marki MexicanoTV

Od czasu przemiany i zaprzestania picia w połowie roku 2019 r. i sprzedaży boboli 10 można jednoznacznie uznać byłego redaktora za upadłego w swojej roli, to za co go pokochaliśmy go w postaci publicznego cringe czy picia olkoholu już nie ma miejsca. Stał się zwykłym casuwalowym jutuberem, który czasem wspomni coś o Krzysztofie, nawet do niego pójdzie (w zależności od dostępności innych redaktorów). Marka której u podstaw leżał olkohol przepadła, a sam redaktor nawet piwa nie wypił w sylwestra roku 2020.

Użytkownik portalu wykop.pl, Andrzej_Jewski napisał :

Przedstawiam państwu najbardziej bezużyteczną postać w US17 czyli Jarosław "Menel" Andrzejewski:

-Główną jego cechą była ogromna ilość spożywanego alkoholu na filmach i nie tylko, obecnie zgrywa abstynenta

-Mieszkał w chacie z gówna, miał obsraną ścianę w swoim pokoju i odpadającą tapetę, to wszystko w otoczeniu mebli z dwudziestolecia międzywojennego, obecnie przebywa w dobrze wyposażonym, schludnym mieszkaniu

-Brak łazienki oraz kibla co było jego drugą główną cechą, oczywiście po przeprowadzeniu się do cywilizacji problem naturalnie zniknął

-Niechlujny wygląd, rzadko strzyżone włosy, spuchnięta czerwona morda, ogólna stylówka "na wieśniaka", to wszystko, oprócz spuchniętej co jakiś czas mordy, zniknęło wraz z jego rzekomym nawróceniem

-Format filmów mocno odbiega od tego co robił na początku swojej samodzielnej kariery na yt, było wchodzenie na dachy, schodzenie do zalanych piwnic, wycieczki po ruinach, dzisiaj mamy gotowanie w ludzkich warunkach, bez lindsey stirling i bez potraw "z dodatkiem olkoholu" a także nudne vlogi i wypowiedzi które znaczą tyle co zeszłoroczny śnieg

-Praktycznie każda ksywka np: bobolak, bobolska kurwa, starosielski żul, menel z boboli, już do niego nie pasuje wraz z przeprowadzką i zmianą stylu życia

Cały urok menela i to co za co go "polubiliśmy" gdzieś zniknął. Nie mówię że menel powinien być śmieciem do końca życia bo obiektywnie to nikomu czegoś takiego nie życzę ale skoro w ciągu roku aż tak zmienił swoje życie to może pora znaleźć pracę i przestać robić z siebie błazna? I celowo mówię tutaj że "zmienił swoje życie" a nie że osiągnął sukces w swoim życiu bo osiągnąć to mogła co najwyżej pani basia że udało jej się w miarę ogarnąć tego menela by się nad nią nie znęcał i nie pił tyle olkoholu co kiedyś. Wszystko to efekt przypadku na który menel ani trochę nie miał wpływu.

Redaktor Szkolnej 17 

2017-2018

od 2019

Przypisy

Jareczek podczas swojego comingout o swoim transseksualizmie