Akcja "wspieramy Łosie"

Z kononopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Od 15 stycznia 2020 roku na Wiskordzie z Warszawy trwała zbiórka pieniędzy na rzecz Łosia. Człowiek ten poszkodowany w wyniku licznych akcji z udziałem taksówek wzbudził w użytkownikach poczucie żalu, w wyniku tego grupa osoby zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Po 5 dniach zebrano około 700 złotych. 27 stycznia 2020 roku przedstawiciel Wiscorda udał się specjalnie do Białegostoku aby przekazać wspominaną sumę pieniędzy, zachowało się z tego kilka filmów.

Obiadek i pozdrowienia dla ludzi z Wiskordu. Komisyjne pieniążków pieniążków. Szybki pocisk na onanistę (i) Kononowicza i apeluje aby nic mu nie wysyłać bo tam wszystko gnije. Pozdrowienia dla Wisko za składkę na niego. Mini expose potępiające pewien znany duży serwis, nawołuje aby nie wysyłać tam żadnych pieniędzy. Zakupy ufundowane z pieniążków zebranych przez Wiskord, alkohol pojawia się o dziwo na zaledwie 5 sekund, kupił min: pepsi, kurczaka, czekoladę, zupki chińskie czy alkohola na noc. Po zakupowe expose potępiające karetki z Choroszczy, taksówki, karawany nasyłane przez Kononowicza i pewien popularny polski serwis.

  • Łoś nie myślał tylko o sobie i część pieniędzy (około 320 złotych) przeznaczył na opłaty mieszkaniowe.
  • Dzień po wizycie zadzwonił z samego rana (2 razy się dobijał) aby jeszcze raz podziękować przedstawicielowi z Wiskorda.

Kanał Wiskorda z Warszawy